2011. december 27., kedd

Limitált PSP MAGYAR MENÜVEL + ÚJ ELŐLAP + EXTRÁK ! - Jelenlegi ára: 29 999 Ft

Sony Playstation Portable ( PSP )
Játékkonzol eladó ! ! !
LIMITÁLT (! RITKA! ) HÓFEHÉR KIADÁS.
Flashalve,
PLUSZ AJÁNDÉK ÚJ ARANYSÁRGA ELŐLAPPAL,
a legújabb tört szoftverrel,
memóriakártyával,
teljesen magyarított
menüvel és további extrákkal ! ! !
KÉRLEK OLVASD EL A LEÍRÁST ! ! !
Műszaki paraméterek:
-Modell: PSP 1004 Fat
( Masszívabb és jobb anyagminőségű minőségű mint a Slim! )
-Alaplap Tipusa: TA-086
-Gépház: Eredeti Sony White ( Hófehér) limitált kiadású készülékház! + Ajándék új, fóliás aranysárga előlap!
-Háttértár: 2Gb Memóriakártya
-Módosítás: A gép Flashalve van. Lejátsza az internetről letöltött filmeket, zenéket és játékokat!
-Firmware:  5. 50GEN-D3 Prometheus-3 v4 TELJESEN MAGYARÍTVA!
+EXTRA:
-217db háttértéma.
-100db háttérkép.
-Egyedi Gameboot. ( A játékok betöltése előtt látható indító video. )
-Magyarított M33 VSH Menü + Szervízmenü
-45 Gb játék és film ( 10db DVD lemezen. )
-Magyar nyelvű GPS szoftver, magyar térképpel. ( GPS vevő is szükséges a használatához. )
+2Gb memóriakártya
+Csuklópánt.
+Új, 0 perces, fóliás aranysárga előlap!
Tartozékok:
-Sony Playstation Portable Játékkonzol + 5. 50GEN-D3 Prometheus-3 v4 Firmvare + Teljesen Magyar Menürendszer
-Akkumulátor
-Kombinált töltő és adatkábel (USB-s)
+Csuklópánt.
+10db DVD lemez PSP játékokkal, filmekkel és GPS térképszoftverrel.
+2Gb memóriakártya
+Új, 0 perces, fóliás aranysárga előlap!
Szoftveres átalakítások:
-Telepített 5. 50GEN-D3 Prometheus-3 v4 Firmvare.
-Teljesen magyarított menürendszer.
-Magyarított M33 VSH Menü + Szervízmenü.
-Egyedi Gameboot. ( A játékok betöltése előtt látható indító video. )
-Sony Playstation játékok is futtathatóak a konzolon ! ! !
Állapot:
A konzol hibátlanul működik. Egyedül az UMD olvasója nem olvassa már be az eredeti játékokat. Lehet, hogy csak meg kellene tisztíttatni az olvasó fejet, de én nem foglalkoztam vele, mert semmi szükség rá amióta memóriakártyáról viszi a játékokat. Memóriakártyáról amúgy is gyorsabban és hangtalanul tölti be a játékokat. A memóriakártya burkolata cserélve lett, de tökéletesen működik az is.
Nincs rejtett extra kiadás!
Adok mindent a konzolhoz ami a használatához szükséges. Nem kell már rá többet költeni!
Egyből lehet rajta játszani, filmet nézni, zenét hallgatni, internetezni, stb...
Az új előlappal szinte újjá varázsolható.
Akár karácsonyi ajándéknak is
kiváló szett!!!
Adatok / Specifikációk:
Technikai adatok: 480X272 felbontású 16, 77 millió szín megjelenítésére képes 16: 9-es képarányú és 4. 3 inches kijelző, melynek fényereje maximálisan 200 cd/m2.
MIPS R4000 alapú mikroprocesszor 333Mhz (32bit), frontoldali busz 166MHz-es.
Főmemória: 64MB
Grafikus memória: DRAM: 4MB. A PSP grafikus alrendszer 512 bites buszt használ, teljesítménye 664 millió pixel és 35 millió sokszög/s.
Akksi élettartam: kb 4-5 óra (függ: a képernyő fényességén, a hangerő-szinten, film v. játék fut-e? )
Csatlakozás: Wi-Fi (802. 11b), IrDA
Kártyaformátumok
* Memory Stick PRO
* Memory Stick Duo
Lemezformátum
* UMD
Támogatott formátumok:
Audio
* MP3
* ATRAC3
* WMA (firmware v2. 60)
* AAC (firmware v2. 70)
* WAV (Linear PCM)
* MP4 (konténer formátum)
* AAC + 3GP Video
Videó
* MPEG-4
* MPEG-4 Part 2
* MPEG-4 Part 10 (H. 264/AVC)
* SWF (firmware v2. 70-től)
Képek
* JPEG
* GIF
* BMP
* TIF
* PNG
TERMÉKISMERTETŐ/TESZT:
PlayStation Portable alias PSP
Ismerkedés
Az utóbbi két évtizedben nemcsak az asztali számítógépek és a rajtuk futó játékok fejlődtek hatalmasat, hanem a zsebben hordható játékgépek is. Minden a kvarcjátékokkal kezdődött, melyeknek digitális órákhoz hasonló – csak nagyobb – kijelzőjük volt, mereven rögzített képelemekkel. Őket követték a pontmátrix kijelzőjű tetriszgépek, majd 1989-ben bemutatkozott a Game Boy, melynek különböző válfajaiból több mint 150 milliót adtak el világszerte. 1996-ban érkezett a Game Boy Pocket, két évvel később a színes kijelzős Game Boy Color, majd jött az immár harminckét bites, de lefelé kompatibilis Game Boy Advance és áttervezett társa, a Game Boy Advance SP. A Nintendo eleddig utolsó nagy dobása a két kijelzős, 3D gyorsítóval szerelt Nintendo DS.
A Sony sem maradhatott ki a kézi játékgépek piacának kövér nyereségéből; a jól csengő PlayStation névvel vonult hadba. A PSP – PlayStation Portable pillanatnyilag a legfrissebb, legmodernebb apróság, képességei sok tekintetben túlmutatnak konkurensein. Hivatalosan még csak Japánban (2004. december 12-től) és Amerikában (2005. március 24-től) kapható, európai bemutatkozását szeptember elsejére időzítették (várható ára 249 euró lesz).
Sorbanállás a PSP-ért
Egyik kedves fórumtagunk jóvoltából rövid időre fizikai kapcsolatot létesíthettünk a Sony Japánban és Amerikában is kapós, új üdvöskéjével.
Külső mustra
Méretén erősen meglepődve vettük birtokba a készüléket, mert egyáltalán nem nevezhető kicsinek: 17 cm széles, több mint 7 cm magas, vastagsága pedig 2 cm fölött van. Mindehhez 280 grammos tömeg társul. A nagy méretet még jobban hangsúlyozza a majdnem 11 cm képátlójú, 16: 9 arányú kijelző.
A gépnek kézben tartva fantasztikus minőségérzete van, a súlyelosztása tökéletes, érezni, hogy bizony markolunk valamit, ennek ellenére nem húzza a kezet. Ugyan lemezt pörgető optikai meghajtó is van benne, de rezgést, rángást nem tapasztaltunk. Az előlap és a kezelőszervek gyönyörűen csillogó borítást kaptak. Sajnos a szép fedélen mindenféle szennyeződés azonnal meglátszik, remélhetőleg a Sony kiegészítő borításokkal is előrukkol majd.
PSP – csillog-villog
A kezelőszervek többsége az előlapra, a kijelző környékére került. Két oldalára jutottak a fő játékgombok: jobbra a háromszög-négyszög-kör-iksz, balra a négy iránygomb. A felső perem két sarkára került két kiegészítő gomb, melyek kialakítása trükkös: áttetszőek, elsőre dísznek tűnhetnek. A gombok nyomkodása kényelmes, járásuk kellemesen minőségi.
A vezérlés legérdekesebb eszköze mégis az iránygombok alatt található, kis hangszóróra emlékeztető analóg botkormány, vagyis inkább hüvelykujjgomb. Jelenléte főleg autós játékoknál áldásos, egy kis gyakorlással kormányhoz hasonló precízséggel lehet venni vele a kanyarokat. Felülete a jobb tapadás miatt érdes, valószínűleg kopni és koszosodni is fog. Nekünk elsőre kényelmetlen helyen volt, azonban a tulajdonos elmondása szerint több óra játék után sem fárasztó. Hiába, billentyűzethez szoktunk!
Az analóg irányítógomb máris fölszedett némi koszt
Az előlap többi gombját a kijelző alatt találjuk. Ha akció közben bal kezünkkel szeretnénk lejjebb venni a hangerőt, könnyen a gép főmenüjében találhatjuk magunkat, jobbra pedig a picike start és select gomb került veszélyesen közel egymáshoz.
A PSP arányai – forrás: SCEE
A PSP hátsója kifejezetten csinos, közepét egy fémkörrel keretezett logó díszíti, két széle a kényelmesebb fogás végett kidudorodik. A felület érdes kiképzésű, huzamosabb játék után sem izzasztó.
Az előlap és a hátlap között fémsáv húzódik, ebben található a csatlakozók többsége. A felső peremen infraport, mini USB és az UMD optikai meghajtó nyitógombja kapott helyet, jobbra a bekapcsológomb és a billentyűzár, balra a Wi-Fi kapcsolója került. Az alsó perem két oldalán a tápcsatlakozó és a head-set dugalja található, melyek lehetnének valamivel beljebb, mert játék közben itt-ott kezünket súrolták.
A nem éppen olcsó gépet elég kellemetlen lenne leejteni és szétzúzni, ezért érdemes a fehér csuklópántot használni. A szállításhoz egy puha tokot is kapunk, s bár gördeszkásokon és ausztrál kengurukon kívül nem sokan tudják majd zsebben hordozni a tokkal együtt közel húszcentis PSP-t, a tok a táskában is védelmet nyújt.
Teljesítmény
Sajnos a belsőről nem tudni túl sokat, a PSP CPU-ja 1 és 333 MHz között üzemel, 32 MB memóriával és további 4 MB beágyazott DRAM-mal gazdálkodik. A kijelző 480 x 272 pixel felbontású és 16, 77 millió színt tud megjeleníteni. Fényereje akkumulátorról három lépcsőben állítható, 80, 130 és 180 cd/m2-re. Hálózatról hajtva a negyedik, 200 cd/m2-es szint is elérhető.
A kijelző minőségét nem igazán tükrözi felvételünk. A színek telítettsége nagyon jó, a kis méret miatt egyáltalán nem érzékelhető utánhúzás, a fényerő is megfelelő. Az LCD átlátszó bura alatt van, nyugodtan lehet tapogatni, nyomogatni, nem esik bántódása.
A sztereó hangszórók inkább csak szükségmegoldásnak jók, tanácsos fülhallgatót használni. A mellékelt PSP füldugasz átlagos kivitelezésű, tartozik hozzá egy kábeles távirányító a főbb funkciókhoz, mint hangerő, előre/hátra tekerés, ugrás, megállítás és elindítás. Fehér színe nem kifejezetten nyerte el tetszésünket.
A külvilággal Wi-Fi (802. 11b), USB 2. 0 (mini-B), infraport vagy Memory Stick Duo segítségével tartja a kapcsolatot. A WLAN beállítások teljeskörűek, az automata mód mellett IP-, DNS-, proxy-kiszolgáló is megadható, titkosításhoz WEP-et kapunk. Ha a PSP Internetet szagol a levegőben, saját szoftverét is frissíteni tudja. Ad hoc módban akár tizenhatan is összekapcsolódhatnak.
A Sony játékos útravalójának egyik attrakciója az UMD (Universal Media Disc), amely egy hat centiméter átmérőjű, kétrétegű optikai lemez, 1, 8 GB tárolókapacitással. Az anyacég féltve őrzi találmányát a kalózok elől, mégis a napokban fény derült rá, hogy sima ISO-9660 szabványt használnak. A kis adatkorongok műanyag tokban érkeznek, játék, zene, film vagy képek lehetnek rajta. A PSP másik adattárolója a Memory Stick Duo szintén a Sony saját gyermeke, a kezdőcsomagban egy 32 MB-os példány található.
A PSP adathordozói: UMD és Memory Stick Duo – forrás: SCEE
Az UMD videóformátuma H. 264/MPEG-4 AVC Main Profile Level3, amit tudni érdemes róla, hogy az ingyenes PSP Video 9 kezeli. Valószínűleg a Sony kiterjedt kiadóhálózatának gyöngyszemei fokozatosan átvándorolnak majd UMD-re. Mi a Pókember 2-t láttuk, nem rossz, de azért a tévé jobb nála. A videózáshoz tízfajta gyerekzár és régiókód is tartozik, ami a lemezről olvasható ki. Ha fiatal a tulajdonos, hasznos a korhatárt hozzáigazítani. Zenét UMD-re PCM (WAV) vagy ATRAC3plus kódolással rögzítenek; Memory Stick-ről ATRAC3plus vagy MP3 formátumban olvas, képből a JPEG-et szereti a PSP.
UMD etetés közben
Bekapcsolás előtt még annyit, hogy ha az 1800 mAh-s akkumulátorról megy a masina, hármas fokozatú világítással több mint öt órát lehet vele játszani, ám Wi-Fi-t használva az üzemidő akár a felére is csökkenhet. A visszatöltéshez nagyjából két és fél órára van szükség.
Első induláskor a PSP bekéri a nickünket, a játékok pontszámlistájában vagy több gép összekapcsolásakor ezen a néven fogunk szerepelni. A menürendszer nagyon logikus, vízszintesen a beállítás, képnézegetés, zene, film, játék ötöséből választhatunk, függőlegesen haladva jön a finomhangolás, a megfelelő médium kiválasztása stb.
2D menürendszer: vízszintesen a főmenü, függőlegesen a részletek
Játékra fel!
Pár percnyi állítgatás után szinte már vakon válogathatunk az opciók között, az átmenet is kellően gyors, nem vacakol a PSP. Indulhat az akció – Need for Speed Underground Rivals! Ám előbb még türelmesen végig kell várni a felugró "Loading. " feliratot, majd jó 10-15 másodperc múlva egy Electronic Arts szintű videót. Egy szokásos NFSU stílusú menü és zene után újabb "Loading. ", mire végre kezdődhet a száguldás.
A 480 x 272 pixeles, 4, 3 hüvelykes kijelző pixelmérete pariban van a tizenhetes LCD-kkel, a 3D modellek részletessége megfelelő, a fények is a helyükön vannak. A PC-sek talán a gyengébb textúrákra panaszkodhatnak. A kis konzol igazi ereje a célhardver optimalizáltságában rejlik; legyen a képen bármekkora akció, nincs szaggatás, sehol egy megbicsaklás, hibás textúra még véletlenül sem látható, a lefagyást pedig el is lehet felejteni.
Zsebben az underground garázs – forrás: EA Games
A filmes képnél is látszott, hogy nehéz képet lopni a PSP-ről, ezért néhány gyári screenshottal kedveskedünk:
Első ténykedésünket a hüvelykujjkormánnyal elfojtott kacagás díjazta, nos, kétségtelen, nem ehhez szoktunk, a használata gyakorlást igényel. A játékélményt tovább fokozza az összekapcsolhatóság, ezt sajnos nem tudtuk kipróbálni. A későbbiekben várható olyan, spórolós megoldás is, mellyel a játékot csak egy példányban kell megvenni, a többi játékos pedig csak letölti a neki szükséges részt. A játékok ára információink szerint negyven amerikai dollártól indul majd.
A Sony átveszi a vezetést a hordozható játékgépek piacán is?!
Végezetül mit is mondhatnánk? Bravo! Vagy inkább azt, hogy ennyi pénzért kötelező igényes terméket produkálni? Esetleg azt, hogy ez a kis játékszer ötven százalékkal drágább a PlayStation 2-nél vagy az XBoxnál? A vélemény kialakításával várhatunk a szeptember elejére várható európai startig, akiknek megtetszett a Sony igényes ketyeréje, addig növesztheti a zsebét, gyűjtheti a pénzt!
Kérlek tisztelj meg azzal, hogy csak akkor licitálsz ha meg is szeretnéd vásárolni a terméket!
KONZOL BESZÁMÍTÁS TÍPUSTÓL/ÁLLAPOTTÓL FÜGGŐEN LEHETSÉGES ! ! !
A postaköltség 1000ft ! ! !
( Akár több kisebb terméket is tudok így egyszerre küldeni... )



Jelenlegi ára: 29 999 Ft

Az aukció vége: 2011-12-12 17:19
. Limitált PSP MAGYAR MENÜVEL + ÚJ ELŐLAP + EXTRÁK ! - Jelenlegi ára: 29 999 Ft